M├╝├╝gitingimused

„Müüja“ - müügikuulutuse sisestaja MinuLaps järelturu portaalis;
„Ostja“ - toote ostja või potentsiaalne ostja MinuLaps järelturu portaali vahendusel;
„MinuLaps järelturg“ - kasutatud beebiootel, beebi- ja lastekaupade ostu-müügi vahendaja


MinuLaps järelturg teenus

MinuLaps järelturg tegeleb beebiootel, beebi- ja lastekaupade ostu-müügi vahendamisega. Müüja registreerib end MinuLaps järelturu keskkonnas kasutajaks, misjärel on tal võimalus hallata oma müügikuulutusi (sisestada, vaadata, muuta, kustutada ja uuendada). Ostjal on võimalik leida müügikuulutusena sisestatud tooted rubriigi, toote vanuse, suuruse (riided ja jalanõud), firma (vankrid, kärud, turvahällid ja turvatoolid) ja piirkonna järgi.


Müügikuulutuse sisestamine ja Müüja vastutus

 1. Müügikuulutuse sisestamiseks on vajalik eelnev kasutajaks registreerimine.
 2. MinuLaps järelturu portaali võib sisestada ainult beebiootel, beebi- ja lastetarvete müügiga seotud kuulutused.
 3. Müügikuulutuste sisestamine on tasuta.
 4. Müügikuulutuses jäävad Müüja andmed konfidentsiaalseks. Müüja nimi, e-post, telefoni number ei ole müügikuulutuse juures avalikustatud. Ostja saab Müüjaga ühendust võtta, jättes müügikuulutuse juurde teate. Teade jõuab otse Müüja e-posti.
 5. Müüjal on võimalus sisestada müüdava toote kohta kuni 4 pilti suuruses maksimaalselt 2MB JPG või GIF formaadis.
 6. Müügikulutus on müügikeskkonnas üleval 2 kuud ning selle möödudes saadetakse müüjale meeldetuletus. Selleks ajaks mitte realiseerunud müügikuulutused muutuvad passiivseteks. Müüjal on võimalus pikendada oma müügikuulutusi 1 kuu jooksul.
 7. Müüjal on kohustus müügisüsteemist koheselt maha võtta realiseerunud müügikuulutus.
 8. Müüja vastutab täielikult müügikuulutuses sisalduvate andmete õigsuses, lubatud toote kvaliteedis, toote vastavuses müügikuulutuse infole ja lisatud piltidele.
 9. Müüja ja Ostja lepivad omavahel kokku ostetud toote kohale toimetamise viisi, aja ning tasumise.


Üldtingimused

 1. MinuLaps järelturg jätab endale õiguse müügikuulutus avaldamata, kui see ei vasta müügitingimustele.
 2. MinuLaps järelturg jätab endale õiguse ajutiselt peatada või tühistada kasutajaks registreerunu staatuse, kui antud isik ei järgi müügitingimusi.
 3. MinuLaps järelturul on õigus igal ajal muuta kasutamistingimusi ette teatamata. Muudatused jõustuvad koheselt peale avaldamist kodulehel ning laienevad kõigile kasutajatele.
 4. MinuLaps järelturg kaubamärk kuulub firmale Uberte OÜ. Kodulehel avaldatud infot ei ole lubatud kopeerida, avaldada või muul viisil kasutada ilma Uberte OÜ kirjaliku loata.
 5. MinuLaps järelturu müügikeskkond on toimiv 24h. Kui tehnilistel põhjustel on kodulehekülg mingil ajal mitte toimiv, teeb Minulaps järelturg endast kõik oleneva probleemi lahendamiseks.
 6. Ostjal ja Müüjal on võimalus kasutada klienditoe e-posti info@minulaps.ee juhul, kui tekib küsimusi müügikuulutuse, piltide vm andmete sisestamisel.
 7. MinuLaps järelturu portaalile edastatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ning need ei kuulu avalikustamisele (v.a seadusandluses määratletud juhtudel). Andmeid ei edastata kolmandatele isikutele turunduslikel eesmärkidel.