Kuidas müüa

MinuLaps järelturg tegeleb beebiootel, beebi- ja lastekaupade ostu-müügi vahendamisega. Müüja registreerib end MinuLaps järelturg keskkonnas kasutajaks, misjärel on tal võimalus hallata oma müügikuulutusi (sisestada, vaadata, muuta ja kustutada). Ostjal on võimalik leida müügikuulutusena sisestatud tooted rubriigi, toote vanuse, suuruse (riided ja jalanõud), firma (vankrid, kärud, turvahällid ja turvatoolid) ja piirkonna järgi.

Müügikuulutuste lisamine on tasuta.

 

Kuulutus(t)e sisestamiseks palun registreeri kasutajaks.

Kui oled juba registreerunud ja sisse loginud, siis vali ülevalt paremalt "lisa müügikuulutus".
 
 

Tunnusnimi kuvatakse Sinu müügikuulutuse juures.
Peale kasutajaks registreerimist saadetakse Sinu e-postile automaatne kinnitus registreerimise kohta.

Individuaalne Müüja müügikeskkond

Peale kasutajaks registreerimist avaneb Müüjal individuaalne müügikeskkond, kus on kerge hallata oma müügikuulutusi. Müügikeskkonnas on võimalik sisestada uusi müügikuulutusi, muuta sisestatud kuulutusi, maha võtta juba müüdud tooteid ja pikendada aegunud kuulutusi (tasuta). Samuti on nähtav sisestatud müügikuulutuste arv ning müügis olevate toodete koondsumma.

Müüja andmete konfidentsiaalsus

Müügikuulutuses jäävad Müüja andmed konfidentsiaalseks. Müüja nimi, e-post ja telefoni number ei ole müügikuulutuse juures avalikustatud. Ostja saab Müüjaga ühendust võtta, jättes müügikuulutuse juurde teate. Teade jõuab otse Müüja e-posti ja Müüja kontakteerub seejärel Ostjaga.

Müüdava toote kohta kuni 4 pilti

Müüjal on võimalus sisestada müüdava toote kohta kuni 4 pilti suuruses maksimaalselt 2MB JPG või GIF formaadis. Sellise resolutsiooniga pildid on hea kvaliteediga ning müügikuulutuses hästi nähtavad.

Müügikuulutuse aegumine 2 kuu möödudes

Müügikulutus on üleval 2 kuud ning peale seda saadetakse Müüjale meeldetuletus. Selleks ajaks mitte realiseerunud müügikuulutused muutuvad passiivseteks. Müügikuulutused säilivad passiivsetena 1 kuu ning selle aja jooksul saab neid pikendada. Müüjal on kohustus müügisüsteemist maha võtta realiseerunud müügikuulutus.

Müüdud toote kohale toimetamine

Müüja ja Ostja lepivad omavahel kokku ostetud toote kohale toimetamise viisi. MinuLaps järelturg ei vahenda toote kohaletoomist.