Firmast

MinuLaps järelturg tegeleb kasutatud beebiootel, beebi- ja lastekaupade müügi vahendamisega. Idee MinuLaps järelturu loomiseks tekkis peale esimese lapse sündi. Paratamatult tekkis huvi ja vajadus kasutada pereportaale, mis tegelevad muuhulgas kasutatud asjade ostu-müügi vahendamisega. Vajalike asjade leidmine kujunes üsna aeganõudvaks ja müügikuulutuste sisestamise reeglid tundusid olevat liiga piiratud. Aeg-ajalt tekkis mõtteid, kuidas saaks teatud asju teha oluliselt mugavamaks, lihtsamaks ja personaalsemaks. Taasringlus on järjest enam kogunud perede seas populaarsust. Seetõttu on meie eesmärk teha kasutatud beebiootel, beebi- ja lastekaupade ost-müük võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Näiteks on MinuLaps järelturu portaalis võimalik teha otsinguid erinevate parameetrite järgi – nt vankrite otsing firma järgi, riiete ja jalanõude otsing suuruse, kategooria, kasutusea ning müüja piirkonna järgi.

Oleme loonud Müüja jaoks spetsiaalse müügikeskkonna, mida saab koheselt kasutada peale registreerimist. Personaalses müügikeskkonnas saab sisestada tasuta müügikuulutusi, teha neis muudatusi, pikendada kuulutuste näitamist ning kergesti maha võtta realiseerunud müügikuulutused.

Ilmselt enamikele meist meeldivad uued ja ilusad asjad. Eriti on see meeliköitev just beebi- ja lastekaupade osas. Tihti tekitab aga meelehärmi toote hind ning teadmine, et kasutusiga on suhteliselt lühike. Lapsed kasvavad tõeliselt kiiresti ja vajadused muutuvad koos sellega. Seetõttu on MinuLaps järelturg just see koht, kust leiad oma kõige kallimale sobiliku asja mõistliku hinnaga.

Selleks, et väikseks jäänud riided, jalanõud või muud kasutamata asjad ei jääks kappidesse, kastidesse, pööningule või garaaži lihtsalt seisma ja tolmu koguma on asjade taasringluses hoidmine igati tervitatav. Igale asjale on alati olemas omanik, kelle peab lihtsalt üles leidma.

Lisaks soodsale hinnale on taasringlus oluline keskkonnasäästliku eluviisi osa. Meil kõigil on võimalus anda oma panus keskkonna säästmiseks asjade taasringluses hoidmisega. Samuti võimaldab meie vastav otsinguparameeter leida toode võimalikult kodu lähedalt, mistõttu jääb ära asjata kütusekulu kaugemasse piirkonda sõitmiseks.

Soovides pakkuda Sulle parimat teenust on tagasiside kodulehe toimivuse kohta väga väärtuslik.


Tere tulemast MinuLaps järelturu portaali!